Bindkracht10.nlWelzijn op recept – voor verwijzers
Welzijn op recept
Soms zijn er medische vragen waar naast zorg ook een sociale oplossing belangrijk is. Welzijn op Recept helpt bij het vinden van die oplossingen.
foto van twee buurtbewoners (een man en een vrouw) in gesprek
https://www.bindkracht10.nl/wp-content/uploads/2019/08/VeroniqueFranken04.jpg

Welzijn op recept

In de zorg komen veel mensen met problemen die komen uit het dagelijks leven. Bijvoorbeeld: relatieproblemen, eenzaamheid of een zieke partner. Deze problemen kunnen zich uiten in stress, lichamelijke klachten, somberheid en andere klachten. Medische- of psychologische zorg is dan vaak niet de enige oplossing. Welzijnsoplossingen die de omgeving meenemen leveren een belangrijke bijdrage aan herstel.

We werken samen met huisartsen, de GGD en andere beroepskrachten rond welzijn en gezondheid, en de mensen die activiteiten organiseren in de wijk. Een coach van Bindkracht10 zoekt samen met de bewoner naar een passende activiteit in eigen wijk. Bijvoorbeeld een maatje, vrijwilligerswerk, samen eten, meedoen aan een wandelgroepje en creatieve activiteiten.

De meeste deelnemers aan Welzijn op recept zijn erg tevreden over de resultaten. Ze komen de deur meer uit en hebben meer contacten met anderen.

 

Wil je iemand aanmelden?

Voor volwassenen
Stadsdeel Naam Mailadres Telefoon
Centrum Maarten Bevers maarten.bevers@bindkracht10.nl 06-23928451
Dukenburg Hannah Wiersinga hannah.wiersinga@bindkracht10.nl 06-58932364
Hatert & Zuid Hannie van der Meer hannie.vandermeer@bindkracht10.nl 06-45580054
Lindenholt Eus de Wit eus.dewit@bindkracht10.nl 06-12622078
Nieuw West Dorien Baetsleer dorien.baetsleer@bindkracht10.nl 06-82621921
Noord Gabi Verzuu gabi.verzuu@bindkracht10.nl 06-19136268
Oud-West Marianne Mondria marianne.mondria@bindkracht10.nl 06-30337502
Midden en Oost Sonia Davelaar sonia.davelaar@bindkracht10.nl 06-12950900
Voor kinderen en jongeren
Stadsdeel Naam Mailadres Telefoon
Dukenburg Kim Zegers kim.zegers@bindkracht10.nl 06-20575879
Lindenholt Tobias van Keulen tobias.vankeulen@bindkracht10.nl 06-30509286
Nieuw en Oud-West Lieke Peeters lieke.peeters@bindkracht10.nl 06-57543673

Voor andere vragen kun je contact opnemen met:
Fenna Hendriks fenna.hendriks@bindkracht10.nl

 

Flyer- en postermateriaal

Hier kun je poster en flyermateriaal downloaden. Wil je drukwerk bestellen? Neem dan contact op met Fenna Hendriks.

Algemeen
Poster Welzijn op Recept voor in de wachtkamer

Centrum:
Flyer voor volwassenen

Dukenburg 
Flyer voor volwassenen
Flyer voor kinderen en jongeren

Hatert
Flyer voor volwassenen

Lindenholt
Flyer voor volwassenen
Flyer voor kinderen en jongeren

Midden
Flyer voor volwassenen

Nieuw-West
Flyer voor kinderen en jongeren

Noord
Flyer voor volwassenen

Oost
Flyer voor volwassenen

Oud-West
Flyer voor Volwassenen
Flyer voor kinderen en jongeren

Zuid 
Flyer voor volwassenen

Het proces van Welzijn Op Recept

Het filmpje is gemaakt door Maaike Borsboom: www.aanblazer.nl.

Andere downloads

Resultaten Welzijn op Recept Nijmegen – 2021
Welzijn op recept – uitleg voor verwijzers 2020
Rapportage: Welzijn op recept Nijmegen oktober 2019
Nieuwsbrief Welzijn op recept april 2021
Nieuwsbrief Welzijn op Recept oktober 2021
Resultaten Welzijn op Recept Nijmegen – 2021
Nieuwsbrief Welzijn op recept mei 2022
Nieuwsbrief Welzijn op recept juli 2022

 

'Ik sta weer open voor andere mensen'

- Ria | informatie, advies & ontmoeting
foto van twee mensen die praten aan de keukentafel
Arrow Image Right

Vragen? Neem snel contact op

Wees altijd op de hoogte van het nieuws van Bindkracht10